Melania Trump w najnowszym wydaniu! Jak się Wam podoba?Melania Trump regularnie zachwyca nas swoim stylem. Żona prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, doskonale wie, co w modzie piszczy. Melania jest ulubienicą fotoreporterów, dlatego regularnie prezentujemy Wam jej najnowsze zdjęcia. Dzisiaj mamy kolejną porcję, tym razem paparazzi sfotografowali ją pod Białym Domem, zaraz po powrocie z Florydy, gdzie tym razem ze swoją rodziną spędziła Nowy Rok. Jesteście ciekawe, jak wyglądała?

Melania jak zwykle wyglądała jak milion dolarów. Tym razem postawiła na bordo, które w tej stylizacji grało pierwsze skrzypce. Pierwsza Dama miała na sobie bardzo dopasowane skórzane spodnie właśnie w tym odcieniu, dopasowany golf, piękne szpilki z czubkiem i najbardziej pożądaną torebkę świata – model Birkin od Hermes’a. Uzupełnieniem looku była wełniana kurtka w kremowym odcieniu.

Tak, Melania wyglądała zjawiskowo, jednak wszyscy zastanawiają się czy Pierwsza Dama aby na pewno powinna zakładać na siebie skórzane spodnie… Internauci stwierdzili, że są trochę zbyt seksowne…
Źródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Melania Trump w najnowszym wydaniu! Jak się Wam podoba?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz