Melania Trump opowiada o seksie z Donaldem!Melania Trump po wygranej Donalda w wyborach prezydenckich USA, kreuje się na autorytet wśród kobiet i chętnie udziela się publicznie. Pomimo to w Internecie pojawiają się plotki, że jej małżeństwo z nowo wybranym prezydentem to tylko “farsa”, w którym od dawna brakuje miłości i namiętności. Amerykańskie media postanowiły przypomnieć wywiad Melanii sprzed 18 lat, w którym opowiadała o ich seksie.

W 1999 roku, kiedy Donald Trump startował w wyborach prezydenckich, udzielił wywiadu Howardowi Sternowi. Rozmowa odbyła się w formie telefonicznej. Melania nie była jeszcze nawet narzeczoną miliardera. Prowadzący wypytywał przyszłego prezydenta o jego związek i sprawy seksualne. Trump zaproponował aby sam porozmawiał z Melanią. Gdy ta podeszła do słuchawki Stern zapytał co ma na sobie, pierwsza dama odpowiedziała, że… jest prawie naga.

Masz coś na sobie? – pytał dziennikarz. Nie za wiele – odpowiedziała szczerze Melania. Jesteś naga? – dopytywał radiowiec. Prawie! – przyznała żona prezydenta.

Stern pytał również, czy często uprawiają seks z Donaldem.

Robicie to codziennie? – spytał bez ogródek.

Tak. Nawet częściej – brzmiała odpowiedź Melanii, która początkowo próbowała żartować z seksualnych docinków prowadzącego. W miarę trwania rozmowy jej ton głosu, zaczął się zmieniać, a coraz odważniejsze aluzje Sterna, przeszkadzać. W końcu przekazała telefon mężowi, który kontynuował “niesmaczną” rozmowę.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Melania Trump opowiada o seksie z Donaldem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz