Melania Trump miała operacje plastyczne?Melania Trump to piękna i zadbana kobieta. Pierwsza Dama USA, żona nowego prezydent Donalda Trumpa, nie stroni jednak od zabiegów upiększających…

Krzysztof Gojdź zna się na urodzie jak nikt inny! Znany chirurg skomentował wygląd nowej Pierwszej Damy USA. – Pytacie co sądzę o wyglądzie Melanii Trump, nowej pierwszej damy Ameryki. Jestem zachwycony jej urodą. Piękna 46-letnia kobieta, inteligentna, znająca kilka języków. “Zrobiona” na taką klasyczną amerykańską piękność, ale wszystko w ramach naturalnego wyglądu i walorów estetycznych. Ładnie wymodelowane rysy twarzy – głównie policzki (choć mogłyby być o 1 ml kwasu hialuronowego mniejsze) oraz wyciągnięta broda wysmuklają twarz. Podkreślona linia żuchwy w tym wieku sugeruje mini lifting dolnej części twarzy i tzw chomiczków. Minimalne zmarszczki mimiczne to zasługa botoksu w ilościach nie powodujących efektu zamrożenia twarzy. Po 40-tce usta kobiet stają się cieńsze i lekko uzupełniona ich objętość podkreśla piękny kształt. Tego właśnie uczę lekarzy podczas moich wykładów na całym świecie – żeby nie przesadzać z medycyną estetyczną, a jedynie podkreślać to co mamy pięknego i oryginalnego w swojej twarzy. – czytamy na Facebooku chirurga.

- Ja uważam że Polki są najpiękniejsze tylko często brak im pewności siebie, wiary w to, że piękno jest nie tylko w rysach twarzy ale i wnętrzu. Nie szukajmy w sobie minusów, nie wpędzajmy się sami w kompleksy. Po prostu głowa do góry, pierś (jakakolwiek jest) do przodu. I błyszczmy intelektem. Tak mają właśnie Amerykanki – wychowane są w duchu wiary w siebie, często puszyste ale uśmiechnięte i cieszące się życiem. – dodaje w kolejnym poście.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Melania Trump miała operacje plastyczne?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz