Melania Trump będzie pierwsza do deportacji z USA?!Jeszcze zanim Donald Trump został wybrany prezydentem USA, pod jego adresem posypały się ostre słowa krytyki dotyczące planowanej polityki imigracyjnej kandydata na prezydenta. Trump otwarcie uderzał w imigrantów – z jego ust sypały się niewybredne określenia pod adresem mniejszości, na przykład Latynosów.

Donald Trump mówił, że z grona imigrantów spoza południowej granicy USA wywodzą się “przemitnicy narkotyków, gwałciciele i mordercy”. Zapowiadał zaostrzenie prawa imigracyjnego i wydalenie z kraju osób, które przebywają w Stanach Zjednoczonych nielegalnie. Komentujący wskazywali wtedy ironicznie, że pierwszą osobą, której Trump powinien się przyjrzeć, jest jego… żona. Melania Trump przyleciała do USA w latach 90.

Okazuje się, że w świetle prawa, które miałoby wkrótce obowiązywać w Ameryce, Melanii można by postawić zarzuty i wydalić z kraju. Dlaczego? Chodzi o rok 1996. Wtedy to Melania pracowała w Stanach Zjednoczonych i zarabiała pieniądze, chociaż nie miała pozwolenia na pracę. W 1996 roku Melania Trump miała zarobić 20 056 dolarów za 10 sesji modelingowych. Melania pozwolenie na legalną pracę dostała dopiero po upływie 7 miesięcy od czasu, gdy zarobiła pierwsze pieniądze.

Prawnicy zajmujący się prawem imigracyjnym są zgodni, że w świetle nowych przepisów Pierwsza Dama w latach 90. świadomie złamała obowiązujące wówczas przepisy pracując bez zezwolenia na terenie USA. W efekcie i ona znajdzie się w grupie osób, którym służby imigracyjne mogą wydać nakaz opuszczenia Stanów Zjednoczonych.

Co na to Donald Trump?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Melania Trump będzie pierwsza do deportacji z USA?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz