Mel Gibson i jego ciężarna dziewczyna na Critics’ Choice AwardsSześć lat temu media żyły szokującymi faktami z prywatnego życia Mela Gibsona, który bił swoją ówczesną żonę – Oksanę Grogorievę. Z ujawniony przez tabloidy materiałów wynikało, że znęcał się nie tylko nad partnerką, ale także nad jej synem z poprzedniego związku. Co dokładnie działo się w domu aktora możemy się jednak jedynie domyślać. Oksana w trakcie rozwodu zgodziła się na ugodę i w zamian za wysokie alimenty zobowiązała się do zniszczenia wszystkich materiałów, na których zarejestrowano wybuchy szału Gibsona.

Zła sława i dwa nieudane małżeństwa nie zraziły jednak o 35 lat młodszej akrobatki konnej, która związała się z aktorem. Gibson i Rosalinda Ross spodziewają się nawet dziecka. Dla 60-letniego Mela to będzie już dziewiąty potomek.

Wczoraj na uroczystej gali Critics’ Choice Awards w Los Angeles para pozowała razem do zdjęć. Gibson uśmiechał się i obejmował ciężarną 26-latkę, której brzuszek jest już wyraźnie widoczny. Podczas rozdania statuetek aktor i reżyser otrzymał nagrodę za Best Action Movie.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Mel Gibson i jego ciężarna dziewczyna na Critics Choice Awards

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz