Meghan Markle znów skrytykowana!Meghan Markle wciąż wywołuje kontrowersje i plotki. Nie jest typowym członkiem rodziny królewskiej z wielu powodów. Jej niekonwencjonalne wybory dotyczące stylizacji burzą oczekiwania dotyczące królewskiego protokołu. Meghan łamie wszystkie możliwe zasady.

Jej ostatnia fryzura wywołała niemałe zamieszanie. 23 marca podczas wizyty w Irlandii aktorka pokazała się w romantycznym, niedbałym upięciu. Choć w mediach na temat jej fryzury trwa gorąca debata, członkowie rodziny królewskiej nie powinni poczuć się urażeni, bowiem narzeczona Harry’ego niejednokrotnie czesała się właśnie w ten sposób.

Warto jednak zauważyć, że królewski styl Markle różni się od stylu jej przyszłej szwagierki Kate Middleton, która znana jest z rozpuszczonych włosów i zachowawczych stylizacji. Co ciekawe fryzura to nie jedyna metoda na igranie z królewskimi zasadami. Podczas jednej z oficjalnych imprez w niewłaściwy sposób spoufalała się z gośćmi. Innym razem nosiła niedopasowane kolczyki, a przy tym publicznie okazywała uczucia narzeczonemu. Nic dziwnego, że Markle nadal fascynuje fanów królewskiej rodziny na całym świecie.
Źródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Meghan Markle znów skrytykowana!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz