Meghan Markle zdradziła swoje urodowe sekrety!Od kilku dni świat nie mówi o nikim innym jak o Meghan Markle. Zaręczyny amerykańskiej aktorki i modelki z księciem Harrym stały się najgorętszym tematem we wszystkich mediach. Teraz chcemy wiedzieć o Meghan dosłownie wszystko. Nas interesuje najbardziej jej sposób na piękno. Markle jest bowiem niezwykle atrakcyjną kobietą i kompletnie nie wygląda na swój wiek. Co takiego robi, że nikt nie może oderwać od niej oczu? Będziecie zaskoczone, ale gwiazda wcale nie czyni z tego żadnej tajemnicy! W jednym z wywiadów zdradziła 5 swoich największych urodowych sekretów. Oto one!

1. Podkład? Tylko tam, gdzie jest to konieczne

Meghan Markle jest zwolenniczką minimalnego makijażu. Podkład jest obecny w jej kosmetyczce tylko z jednego powodu – nakłada go w wybrane miejsca, a nie na całą twarz. My aplikujemy fluid niejako z automatu – na całą buzię. Robimy to bez względu na kondycję naszej cery, a najczęściej korekcji wymagają jedynie małe obszary na skórze.

2. Sekret wypoczętego looku Meghan Markle polega na…

Przyszła księżniczka swój wypoczęty look buduje poprzez rozjaśnienie i rozświetlenie kącików oczu. Korzysta w tym celu z kultowego kosmetyku, jakim jest Yves Saint Laurent’s Touche Éclat.

3. Pełne objętości włosy Meghan Markle to efekt najbanalniejszego i najtańszego triku na świecie

Markle słynie ze swoich obłędnie seksownych kosmyków. Myślicie pewnie, że osiągnięcie takiej fryzury jest możliwe tylko dzięki bardzo drogim i niedostępnym zwykłym śmiertelniczkom kosmetykom, ale nic z tych rzeczy. Co takiego robi gwiazda, że jej włosy wyglądają tak jak wyglądają? Wiemy, że i tak w to nie uwierzycie, ale prawda jest taka, że narzeczona księcia Harry’ego spuszcza głowę do dołu i zamaszystym ruchem zagarnia ją następnie do tyłu!

4. Oto dlaczego Meghan Markle nie ma problemu z puszeniem się włosów!

Sekret to… szczotka z włosiem z dzika spryskana lakierem.

5. Piękna cera Meghan Markle to wynik…
… ćwiczeń mięśni twarzy!
Źródło info i foto: joy.pl
lg share en Meghan Markle zdradziła swoje urodowe sekrety!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz