Meghan Markle spodziewa się dziecka?!“National Enquirer” ma sensacyjne doniesienia. Według tabloidu, książę Harry (33 l.) i Meghan (36 l.) szybko zabrali się do działania. Efektem ma być… bliźniacza ciąża nowej księżnej. Ich ślub, który odbył się 19 maja, był wielkim, międzynarodowym wydarzeniem. Transmisje telewizyjne i internetowe śledzili ludzie z całego świata. Zaraz po ceremonii media zalała fala doniesień na temat Meghan i Harry’ego. Pisano o sukni ślubnej, o fotografiach, o kreacjach gości, a nawet o… samopoczuciu byłych partnerek księcia.

Spekulowano również o tym, dlaczego do ślubu doszło tak krótko po zaręczynach. Powodem miała być rzekoma ciąża nowej księżnej. Ponoć Meghan pod niezbyt obcisłą suknią skrywała ciążowe kształty. Tak przynajmniej sądzi część internautów. “National Enquirer” spieszy z kolejnymi sensacyjnymi doniesieniami! Według tabloidu Meghan i Harry… spodziewają się bliźniąt! “Pierwsze królewskie bliźnięta od 588 lat” – możemy wyczytać na okładce.

“To wspaniałe, niesamowite. Ale na razie nie chcą tego ogłaszać. Aż do końca pierwszego trymestru” – opowiada informator “NE”.

Ponadto w gazecie można też przeczytać, że Meghan w tajemnicy odwiedziła klinikę leczenia niepłodności.

“Oboje wiedzą, że Meghan jest coraz starsza. Są świadomi ewentualnych komplikacji zdrowotnych i zwiększonych szans na poronienie” – twierdzi “przyjaciel”.

Trzeba jednak pamiętać, że “National Enquirer” nie jest zbyt wiarygodny, zatem niewykluczone, że ich doniesienia można włożyć między bajki.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Meghan Markle spodziewa się dziecka?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz