Meghan Markle już dwa razy złamała dworską etykietę!Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się na początku listopada tego roku. Plotkuje się, że królewski ślub odbędzie się wiosną i gwiazda serialu “W garniturach” stanie się częścią brytyjskiej monarchii. Jak na razie, Meghan Markle jako narzeczona księcia Harry’ego, nie ma jednak łatwych początków. Od czasu zaręczyn, gwiazda pokazała się publicznie zaledwie dwa razy i zdążyła zaliczyć już dwie wpadki! Co takiego zrobiła Meghan Markle i jak zareagowała na nie królowa Elżbieta? Sprawdźcie.

Meghan Markle już niedługo zostanie żoną księcia Harry’ego i stanie się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. Niestety póki co, czeka ją jeszcze długa droga, zanim nauczy się wszystkich dworskich zwyczajów i zasad obowiązującej etykiety. Meghan Markle pierwszą wpadkę zaliczyła już podczas oficjalnych zaręczyn. Media brytyjskie wytknęły aktorce, że podczas uroczystego wyjścia z księciem Harry’m przed kamery, Markle pokazała się bez rajstop. Takie faux pas jest nie do przyjęcia dla królowej Elżbiety II, która wymaga, aby bez względu na pogodę, wszystkie członkinie rodziny królewskiej pokazywały się publicznie z zakrytymi nogami. Ale to nie wszystko! Podczas pierwszego wyjścia od zaręczyn, Meghan Marke zaliczyła bowiem kolejną wpadkę…

Meghan Markle podczas pierwszego oficjalnego wyjścia od czasu zaręczyn, zaliczyła kolejne potknięcie. Przyszła żona księcia Harry’ego do swojej stylizacji dobrała torebkę dosyć dużej wielkości, z którą nigdy nie zobaczycie na przykład księżnej Kate. Czemu? Ponieważ kobiety, należące do rodziny królewskiej wybierają zazwyczaj torebki kopertówki, tym samym dystansując się wobec otoczenia – nie muszą wtedy podawać rąk przypadkowym osobom. Meghan Markle natomiast uśmiechała się do wszystkich wokół i rozdawała uściski fanom zgromadzonym na ulicy.

Torebka Meghan Markle spodobała się jej fankom, które nie zwracając uwagi na jej rozmiar, wykupiły ją w zaledwie kilka godzin od publicznego wyjścia gwiazdy! Torebka pochodzi z kolekcji szkockiej marki Strathberry i kosztuje 455 £.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Meghan Markle już dwa razy złamała dworską etykietę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz