Meghan Markle, Harry, Kate i William wracają ze świątecznego spotkania z królową ElżbietąChoć od zaręczyn księcia Harry’ego i Meghan Markle minął już prawie miesiąc, wciąż budzią one ogromne emocje w brytyjskich mediach. Ślub młodszego brata księcia Williama odbędzie się 19 maja i już teraz jest najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem przyszłego roku.

Wszystko wskazuje też na to, że Meghan będzie tak samo popularna jak Kate Middleton, choć pozornie nie była “idealną” kandydatką na żonę księcia, a jej związek z Harrym budził wiele kontrowersji. Sama Meghan – świadomie lub nie – wciąż dostarcza mediom kolejnych tematów do dyskusji. Od czwartku mówi się niemal wyłącznie o jej bardzo odważnej kreacji za 230 tysięcy złotych, w której zapozowała do zaręczynowej sesji.

Mimo wcześniejszych doniesień, Markle może jednak liczyć na przychylność królowej Elżbiety, która zaprosiła ją nawet na tegoroczny, tradycyjny świąteczny “lunch” dla członków rodziny królewskiej. Paparazzi przyłapali ich w jednym z samochodów wyjeżdżających spod Pałacu Buckingham. W pozostałych dostrzeżono też Kate i Williama z dziećmi oraz księcia Karola z Camillą.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Meghan Markle, Harry, Kate i William wracają ze świątecznego spotkania z królową Elżbietą

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz