Meghan Markle dostanie własny tytuł książęcy!Wnuk Królowej Elżbiety II (91 l.), książę Harry (33 l.) w maju w końcu po latach wyczekiwania weźmie ślub z piękną aktorką Meghan Markle (36 l.). To właśnie w jej życiu zajdą dzięki temu największe zmiany! Oświadczenie potwierdzające oficjalne zaręczyny piątego w kolejce do brytyjskiego tronu księcia Harry’ego opublikował w Internecie Pałac Kensington.

Para zaraz potem udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu. Na pytanie jak się czują, książę odpowiedział dość oficjalnie: “Podekscytowani, w siódmym niebie”.

Ale potem podzielił się szczegółami wydarzenia. Gdy byli sami, a on zaczął swoją zaręczynową mowę, Meghan nie dała mu dokończyć, tylko od razu szczęśliwa wykrzyknęła: tak! Narzeczeni pobiorą się w maju przyszłego roku w kaplicy św. Jerzego w zamku w Windsorze. Uroczystość ma być niezwykła.

“Ślub ma być momentem zabawy i radości, ma również odzwierciedlać charaktery młodej pary” – powiedział rzecznik księcia Harry’ego.

Duch nowoczesności na pewno zagości, bo oboje idą z duchem czasów. Meghan Markle to amerykańska aktorka, gwiazda serialu “W garniturach”, w dodatku rozwódka. Jej były mąż to Trevor Engelson (41 l.), producent filmowy i menedżer gwiazd.
Byli parą przez siedem lat, a przez dwa następne małżeństwem. W latach 30. wzięcie za żonę rozwódki byłoby nie do przyjęcia przez brytyjską monarchię. A dziś królowa Elżbieta II nie ma z tym problemu.

Pobłogosławiła młodych. Po ślubie nada Meghan tytuł księżnej Sussex. Zanim to jednak nastąpi, ta musi przyjąć brytyjskie obywatelstwo i zrezygnować z pracy.

Małżonkowie zamieszkają w Pałacu Kensington w Londynie, a ich sąsiadami będą książę William (35 l.) i księżna Kate (35 l.) oraz dwoje ich dzieci. Plotkuje się, że książę Harry też szybko zostanie ojcem.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Meghan Markle dostanie własny tytuł książęcy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz