Mąż Natalii Siwiec pierwszy raz pokazała córeczkę!Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec, wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym pozuje z córką. Fani zwracają uwagę na bujną czuprynę Mii. Natalia Siwiec w sierpniu urodziła pierwsze dziecko, córkę Mię. Razem z mężem, Mariuszem Raduszewskim ustalili, że będą chronić prywatności córki. Na Instagramie możemy więc zobaczyć rączkę dziewczynki, kawałek główki lub ubranie, które ma na sobie. Teraz mąż celebrytki poszedł jednak o krok dalej i pokazał całą sylwetkę 4-miesięcznej córki.

Na zdjęciu trzyma na rękach Mię, która wykazuje spore zainteresowanie psem trzymanym przez prezentera, Jankesa. Dziewczynka jest zwrócona do aparatu tyłem, więc dalej nie wiemy, jak wygląda na buzi. Jednak mimo to internauci zachwycają się dziewczynką. Zwracają uwagę na jeden szczegół, który szczególnie rzuca się w oczy.

Jeju, ile Mia ma włosków – piszą.

Bujna fryzura dziewczynki od początku budzi emocje. Już w październiku, kiedy miała zaledwie 2-miesiące, internauci byli pod wrażeniem jej bujnych włosów.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Mąż Natalii Siwiec pierwszy raz pokazała córeczkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz