Matka modelki mówi o związku córki z Zaynem MalikiemUstawiane związki w Hollywood to norma. Producenci filmów nalegają, by gwiazdy poudawały związek na rzecz promocji nowego przedsięwzięcia. Bywało, że ustawka przeradzała się w miłość – dla przykładu miłość Kristen Stewart i Roberta Pattinsona zaczęła się od kontraktu. Producenci próbowali wyswatać w ten sposób Kaley Cuoco i Henry’ego Cavilla, jednak wzajemną i obustronną niechęć tych dwoje do siebie można było odczytać ze zdjęć.

Od grudnia zeszłego roku świat świeżych romansów w Hollywood został zredukowany do Gigi Hadid (20 l.) i Zayna Malika (23 l.). Sprawy w ich związku toczą się bardzo szybko. Zauroczenie, wspólnie spędzone święta, kupno mieszkania, plany na przyszłość – to wszystko brzmi zbyt idealnie, by mogło być prawdziwe?

Być może. Yolanda Foster, mama modelki, rzuciła właśnie nowe światło na związek swojej córki. Zdaniem Yolandy, Zayn spotyka się z Gigi jedynie dla sławy. Czyżby faktycznie tych dwoje zgodziło się na związek ustawkę? A może i w ich przypadku – od ustawki do miłości jeden krok?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Matka modelki mówi o związku córki z Zaynem Malikiem

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz