Mary-Kate i Ashley Olsen będą miały własną wystawę!Mary-Kate i Ashley Olsen mają stać się bohaterkami wystawy w muzeum w Nowym Jorku. Pomysłodawcami przedsięwzięcia jest para komików z Brooklynu – Matt Harkins i Viviana Olen. Obecnie na portalu crowdfundinowym trwa zbiórka pieniędzy na ten cel. Zarówno ze względu na temat wystawy, jak i jej twórców cała akcja realizowana będzie z przymrużeniem oka, ale jednocześnie w pełni profesjonalnie i z zachowaniem wszelkich atrybutów takiego wydarzenia. W muzeum zaprezentowane mają być prace Laury Collins, która stworzyła obrazy w ramach serii “Bliźniaczki Olsen chowające się przed paparazzi”. Tytuł tego zbioru artworków dokładnie odzwierciedla to, co on prezentuje. Obrazy pokazują Mary-Kate i Ashley usiłujące zasłaniać się przed blaskiem fleszy.

Na wystawie miałaby się znaleźć również instalacja, będąca wariacją na temat tego, jak mógł wyglądać stół weselny na ślubie Mary-Kate z Olivierem Sarkozy. Planowane są również wydarzenia towarzyszące, jak odczyty twórczości fanów.

Twórcy, którzy mają już na koncie tego typu przedsięwzięcie dedykowane Tonyi Harding i Nancy Kerrigan, wyjaśniają, że tym razem zdecydowali się na bliźniaczki Olsen ze względu na ich nieosiągalność. Postrzegają je jako osoby, którym blask fleszy i zainteresowanie mediów towarzyszy na każdym kroku od najmłodszych lat. Z drugiej strony celebrytki zdają się nie robić nic, aby to zainteresowanie podsycać: nie obnoszą się ze swoimi poglądami na żaden temat, nie są bohaterkami skandali, ich kariery mocno przycichły.

Mary-Kate i Ashley mają na swoim koncie role w ponad 50 filmach i serialach, jednak szerszej publiczności są znane głównie z “Pełnej chaty”. Bliźniaczki na plan tego popularnego sitcomu trafiły w wieku 9 miesięcy i od tamtej pory świat śledzi każdy ich krok. Obecnie uznawane są za ikony mody i zdaje się, że ich kariery będą rozwijać się właśnie w tym kierunku.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Mary Kate i Ashley Olsen będą miały własną wystawę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz