Marta Żmuda Trzebiatowska wstydzi się rozbierać!Jest aktorką filmową od ponad 10 lat, ma piękną buzię i ciało, jednak ciągle wstydzi się rozebrać przed kamerami. Marta Żmuda Trzebiatowska (32 l.) zaszokowała pracujących przy nowym filmie “Gejsza”, kiedy kazała opuścić plan większości ekipy technicznej i fotografowi. Powód? Kręcone były rozbierane sceny z jej udziałem. Wielka gwiazda polskiego kina Beata Tyszkiewicz (78 l.) łapie się za głowę:

- Kiedyś coś takiego było nie do pomyślenia! Lada chwila do kin trafi film “Gejsza”, w którym Marta gra tancerkę go-go. Jak dowiedział się “Super Express”, aktorka, godząc się na zagranie rozbieranych scen, zażądała, aby na planie znajdowała się minimalna liczba osób. W dodatku fotograf z produkcji nie miał prawa zrobić jej zdjęcia!

- Marta często mówi w wywiadach, że zagrała te sceny bez problemu. Ale to nieprawda. Ona i jej agentka od razu zastrzegły w umowie, że nikt nie może zobaczyć jej rozebranej. Nie dysponujemy nawet żadnym zdjęciem z planu, kiedy Marta gra sceny w klubie… – żali się osoba z produkcji filmu.

Starzy wyjadacze z branży filmowej są w szoku. Pracowali z wieloma gwiazdami i nie było nigdy takich problemów. – Taki to zawód. Aktor musi czasem się rozebrać, to normalne – mówią ludzie z ekipy technicznej.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Marta Żmuda Trzebiatowska wstydzi się rozbierać!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz