Marta Żmuda Trzebiatowska kurą domową?!Mogłoby się wydawać, że Święta gwiazd znacząco różnią się od Świąt zwykłego, szarego człowieka. Niektórych tak, ale nie Marty Żmudy Trzebiatowskiej, która jest prawdziwą gospodynią domową. Sama przygotuje wigilijną kolację!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wszyscy powoli zaczynają przegotowywać się do tego wyjątkowego dnia w roku. Nie obijają się również gwiazdy. Na pewno wigilia nie zaskoczy Marty Żmudy Trzebiatowskiej, która wyznała, że wieczerzę przygotuje zupełnie sama!

Do tej pory pomagały jej mama i babcia, ale tym razem trudnego wyzwania podejmie się całkiem sama! – Sama zrobię barszcz i ulepię pierogi. Już podjęłam się tego wyzwania 2 lata temu, co prawda wtedy pomagała mi mama i babcia, żeby wszystkiego dopilnować, czy pierogi smakują tak jak zawsze… W tym roku jeśli znowu będą chciały mi pomóc to będzie mi bardzo miło, bo lubimy razem gotować i spędzać czas w kuchni, ale sama mam taką ambicję. Myślę, że na tej wigilii powinno być około 10 osób – mówi aktorka dla serwisu jastrzabpost.pl.

Wygląda na to, że szykuje się prawdziwa polska wigilia. Czy Żmuda Trzebiatowska stała się “kurą domową”, bo wyszła niedawno za aktora Kamila Kulę? Chce zaimponować swojemu mężczyźnie kulinarnymi umiejętnościami? Jak myślicie?
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Marta Żmuda Trzebiatowska kurą domową?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz