Marta Wierzbicka w bikini na plaży w Sopocie. Wciąż zachwyca figurą?Marta Wierzbicka (27 l.) to z pewnością jedna z najurodziwszych polskich aktorek. Szkoda, że ostatnio rzadko można ją oglądać w telewizji. Na szczęście są jeszcze plaże, na których pokazuje zdecydowanie więcej niż jej serialowa bohaterka Ola z „Na Wspólnej”. W ostatni weekend razem z koleżankami młoda gwiazda łapała promienie słoneczne na jednej z trójmiejskich plaż, chłodząc się zimnym szampanem. Tak trzeba żyć!

Marta, podobnie jak jej inne znane koleżanki i tysiące ludzi z całej Polski i Europy w miniony weekend wybrała się do Gdyni na odbywający się tam Open’er Festival. Między koncertami, korzystając z pięknej pogody, wraz z koleżankami relaksowała się na plaży w Sopocie.

Nie ma to przecież jak babski wypad, zwłaszcza że od kilku lat serce pięknej aktorki jest wolne. Dziewczyny cieszyły się swoim towarzystwem, plotkowały, a humor poprawiały im kolejne łyki zimnego trunku z bąbelkami. Nic tak przecież nie pomaga w upał jak odpowiednio schłodzony napój. Kiedy butelka została już opróżniona, Marta przewracała się z boku na bok, by równo opalić każdy centymetr swojego ciała. Ach, to był prawdziwy relaks…
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Marta Wierzbicka w bikini na plaży w Sopocie. Wciąż zachwyca figurą?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz