Marta Wierzbicka jest już zmęczona dorosłym życiem!Marta Wierzbicka w styczniu będzie obchodzić swoje 25. urodziny. Gwiazda (i jej piersi) są jednak już bardzo zmęczone dorosłością i przymusem bycia odpowiedzialnymi. Marta Wierzbicka będzie obchodzić urodziny 30 stycznia. Wtedy będzie świętować 25. urodziny, ale już narzeka! Strach pomyśleć, co wyzna z 5 lat! – Bardzo źle się czuję w dorosłości – mówi Wierzbicka w rozmowie z Faktem – Chciałabym pozostać dzieckiem. Bardzo wiele rzeczy mi się nie podoba. Trzeba płacić podatki, myśleć o tym, czy się zapłaciło za prąd, mandaty. Trzeba myśleć o wszystkim, mieć głowę na karku.

Wierzbicka ma już własne mieszkanie (a jak wiadomo wiążą się z tym rachunki i inne domowe obowiązki dorosłych osób), pracę i wyrobioną opinię w show-biznesie. Musi jeszcze tylko nauczyć się puszczać tramwaje, ale po ostatniej kolizji, kiedy zablokowała ruch w centrum Warszawy z pewnością to przemyśli.

- To już nie jest życie, gdzie wracasz do domu odrabiać lekcje i to jest twoje jedyne zmartwienie. Na szczęście radzę sobie z moimi obecnymi zmartwieniami. Gdyby tak nie było, to bym już dawno skoczyła z balkonu – zapewnia. Wierzbickiej nie cieszy też to, że jest postrzegana przez wielu mężczyzn jako obiekt seksualny. Ale trzeba przyznać, że dzięki piersiom zdobyła jeszcze więcej fanów…
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Marta Wierzbicka jest już zmęczona dorosłym życiem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz