Marta Kaczyńska woli spędzać czas z dziećmi!Aż się prosi, żeby z takim nazwiskiem Marta robiła karierę w polityce. Ona jednak uparcie powtarza, że woli mieć więcej czasu dla dzieci. Jesiennie popołudnie. Tuż po wyborach do parlamentu, w których zwycięstwo odniosła partia jej stryja. Politycy mają pełne ręce roboty. Marta Kaczyńska mogłaby być wśród nich. Mogłaby, ale nie chce. Wybiera spacer z córkami: 12-letnią Ewą i 8-letnią Martyną.

Pytana o to, kim jest, nigdy nie miała wątpliwości. – Matką swoich dzieci – odpowiadała zdecydowanie. A przecież z jej koneksjami i wykształceniem śmiało mogłaby wejść do świata polityki. – Pomyślałam, że nie, że mając małe dzieci, nie mogę się do tego stopnia angażować, po prostu nie mogę. Muszę być dla nich w całości. Polityka by im mnie zabrała – zarzekała się po katastrofie smoleńskiej, w której zginęli jej rodzice – Lech i Maria Kaczyńscy.

Wystarczy jej prowadzenie własnej kancelarii adwokackiej w Sopocie, gdzie mieszka z dziećmi. Te obowiązki musi łączyć z macierzyństwem. – Jak mantrę powtarzam, że dzieci są najważniejsze – mówiła. Teraz nie może nawet liczyć na pomoc męża, Marcina Dubienieckiego, z którym wciąż nie udało jej się rozwieść. Prawnik trafił do aresztu, po tym jak został zatrzymany przez CBA i usłyszał zarzuty wyłudzenia 13 milionów z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i kierowania grupą przestępczą.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Marta Kaczyńska woli spędzać czas z dziećmi!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz