Marta Kaczyńska szykuje się do trzeciego ślubu!Marta Kaczyńska znów stanie na ślubnym kobiercu! Wybrankiem jest biznesmen Piotr Z., z którym bratanica Jarosława Kaczyńskiego jest od dawna w związku. Nie będzie to jednak typowy ślub.

Marta była już dwukrotnie zamężna. Najpierw z Piotrem Smuniewskim (ślub kościelny), potem Marcinem Dubienieckim (rozwiodła się z nim w listopadzie 2016 r.). – Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Piotrem – mówi nasz informator zbliżony do rodziny Kaczyńskich. Jednak wcale ponoć nie chodziło o możliwość zawarcia nowego małżeństwa.

– Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą – zapewnia nasz rozmówca. Dodaje, że „Marta chce żyć po Bożemu” i teraz „nawraca wszystkich znajomych”. Ale nie oznacza to, że ślubu nie będzie. Będzie, i to wyjątkowy. Nie dlatego, że huczny, bo ma być cichą ceremonią, w wąskim kręgu rodzinnym. Nasz informator twierdzi, że będzie to tzw. ślub jednostronny. – Piotr będzie Marcie jedynie towarzyszył w czasie ceremonii – mówi. To oznacza, że tylko Marta wypowie na koniec przysięgi małżeńskiej słowa: „Tak mi dopomóż, Panie boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci”.

Kiedy będzie ślub? Tego nie wiadomo, bo ponoć Marta Kaczyńska spodziewa się także dziecka! Termin – podobno sierpień. Możliwe więc, że do ślubu dojdzie wcześniej. Nie jest tajemnicą, że bratanica prezesa PiS marzy o synu. Ma już dwie córki – Ewę i Martynę.

A skoro przy prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim jesteśmy – w Boże Narodzenie poznał wybranka bratanicy i jego trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. – Wie także o ślubie i akceptuje posunięcia Marty – mówi nasz rozmówca z PiS.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Marta Kaczyńska szykuje się do trzeciego ślubu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz