Marta Kaczyńska spodziewa się kolejnego dziecka?!Życie Marty Kaczyńskiej to niemal gotowy scenariusz na telenowelę. Okazuje się, że właśnie postanowiła dopisać kolejny zwrot akcji: Fakt podaje, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego szykuje się do ślubu. Wspomina też plotki o ciąży. My z kolei dostaliśmy informację, że Marta – wbrew swoim marzeniom – powita na świecie kolejną, trzecią córkę!

Informacje są mocno sensacyjne, ale wszystkie nasze źródła potwierdzają, że Marta spodziewa się dziecka. Na najnowszych zdjęciach, które powstały w środę rano, Kaczyńska faktycznie wygląda promiennie, jednak na zdjęcia z brzuszkiem przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bo według informatorów to dopiero 4 miesiąc.

Kiedy będzie ślub? Tego nie wiadomo, bo ponoć Marta Kaczyńska spodziewa się także dziecka! Termin – podobno sierpień. Możliwe więc, że do ślubu dojdzie wcześniej. Nie jest tajemnicą, że bratanica prezesa PiS marzy o synu. Ma już dwie córki – Ewę i Martynę – czytamy w Fakcie.

Nasz informator podaje szczegółowe informacje dotyczące powiększającej się rodziny bratanicy prezesa.

Ma termin porodu na połowę sierpnia. Bardzo chciałaby mieć syna, o czym mówiła w wywiadach, ale USG wskazuje na dziewczynkę. Marta dostała również unieważnienie ślubu kościelnego w kilka miesięcy i planuje powtórnie wziąć ślub kościelny, jeszcze przed rozwiązaniem, również ze względu na wuja i wyborców PIS – mówi nasze źródło. Ślub jednak ma nie być zwykłą ceremonią, a jedynie tzw. “ślubem jednostronnym”, co oznacza, że Piotr Zieliński będzie jedynie towarzyszył Marcie przy składaniu przysięgi.

Przypomnijmy, że Marta Kaczyńska była zamężna już dwukrotnie. Najpierw z Piotrem Smuniewskim, z którym miała ślub kościelny. Potem z Marcinem Dubienieckim, z którym rozwiodła się w 2016 roku. Jej nowy ukochany również jest rozwodnikiem.

Pudelek stoi oczywiście na stanowisku, że każdy ma prawo żyć jak chce, choć mamy nieodparte wrażenie, że styl życia Marty mocno kłóci się z wspieranymi przez nią i PiS wartościami.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Marta Kaczyńska spodziewa się kolejnego dziecka?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz