Marta Kaczyńska ma nowego faceta!Marta Kaczyńska (36 l.) promienieje i wygląda na szczęśliwą kobietę. Świeci wręcz przykładem dla innych “świeżych” rozwódek i pokazuje, że po rozstaniu z mężem też jest życie, i to czasami lepsze.

W niedzielę pani adwokat pojawiła się z córkami na sopockim hipodromie na lekcji nauki jazdy konnej. Trenowały dziewczynki, Marta Kaczyńska spotkała się w tym czasie z pewnym mężczyzną, który przyjechał na hipodrom specjalnie do niej. Oboje przywitali się jak serdeczni znajomi: pocałunkiem. Następnie on wziął małego chihuahuę (ulubieńca córek Marty Kaczyńskiej) na ręce, żeby psinka nie ubabrała się w błocie, i wspólnie przechadzali się alejkami.

Opowiadali sobie jakieś dowcipne historyjki, oboje wciąż się śmiali, a Marta Kaczyńska dużo gestykulowała. Zupełnie nie wyglądała na kobietę, która dopiero co zakończyła w sądzie swoje drugie małżeństwo. Zresztą w jej przypadku może czuć ulgę. Rozwód z Marcinem Dubienieckim (36 l.) ciągnął się od trzech lat, a w dodatku były już mąż popadł w konflikt z prawem. W pewnym momencie można mieć już dość takiego “kłopotliwego” męża i zatęsknić za normalnym, uśmiechniętym towarzystwem.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Marta Kaczyńska ma nowego faceta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz