Marta Kaczyńska już po ślubie. Po raz trzeci!Marta Kaczyńska po raz trzeci wyszła za mąż. Tym razem wesele urządziła w bardzo drogiej restauracji w Warszawie. W minioną sobotę Marta Kaczyńska poślubiła Piotra Zielińskiego. Chociaż ślub był planowany już od dawna, wielu spodziewało się, że para stanie na ślubnym kobiercu dopiero po porodzie Kaczyńskiej. A jednak “Fakt” informował, że do ceremonii dojdzie szybciej i tak właśnie się stało.

Zakochani wzięli tylko ślub cywilny. Ponoć papiery unieważniające ślub kościelny Kaczyńskiej ze Smuniewskim wciąż nie dotarły z Watykanu. Po uroczystości świętowali nową drogę życia w bardzo drogiej restauracji w Warszawie. Wybrali “Dom Polski”. Ekskluzywny lokal serwuje np. czarny kawior na przystawkę w cenie 250 złotych, kotleciki jagnięce za 93 złotych, a butelkę szampana nawet za 1400 złotych.

Warto wspomnieć, że to już trzecie małżeństwo prawniczki. Pierwszym mężem Kaczyńskiej był Piotr Smuniewski. Następnie Kaczyńska poślubiła Marcina Dubienieckiego, z którym ma dwie córeczki: Ewę i Martynę.

Zgadzacie, że nie jest to tani lokal? A może ze względu na wesele można sobie pozwolić na wizytę w drogiej restauracji?
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Marta Kaczyńska już po ślubie. Po raz trzeci!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz