Marta Kaczyńska już po porodzie. Jej mąż zabrał głosMarta Kaczyńska (38 l.) 7 sierpnia po raz trzeci została mamą. Ona i jej mąż Piotr powitali na świecie dziecko. Jeden z tabloidów zdradza szczegóły dotyczące noworodka. O komentarz poproszono też szczęśliwego tatę. Wielkie zmiany w życiu Marty Kaczyńskiej. Niedawno po raz trzeci wzięła ślub. Jej mężem został biznesmen Piotr, z którym związana jest już od jakiegoś czasu.

Ledwie opadły poślubne emocje, a świeżo upieczonym małżonkom przyszło zmierzyć się z kolejnym ważnym wydarzeniem. We wtorek 7 sierpnia Kaczyńska urodziła ich pierwsze wspólne dziecko! Radosną nowiną podzieliła się jedna z dwóch córek Marty z pierwszego małżeństwa.

15-letnia Ewa na swoim profilu na Instagramie obwieściła dobrą nowinę i opublikowała zdjęcie nowego członka rodziny.

Więcej szczegółów na temat noworodka podaje informator “Super Expressu”. Podobno dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie. Ma ważyć 3,8 kg oraz mierzyć 54 cm.

Głos zabrał też szczęśliwy ojciec. “Dziękujemy bardzo za życzenia, proszę o telefon później, bo maleństwo śpi” – powiedział dziennikarzom tabloidu. Nie zdradził płci dziecka, lecz spekuluje się, że jest to córka.

On sam zapewne świetnie sprawdzi się w roli taty. W końcu ma w tym niemałe doświadczenie – posiada troje dzieci. Teraz został ojcem czwartego. Z tego faktu bardzo się cieszy. Paparazzi przyłapali go, jak w dzień porodu kupował żonie kwiaty. Potem popędził z nimi do szpitala, gdzie spędził kilka godzin.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Marta Kaczyńska już po porodzie. Jej mąż zabrał głos

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz