Marta Grycan wraca na salony?Marta Grycan po długiej przerwie wróciła na salony? Przez miesiące trzymała restrykcyjną dietę, dzięki której tak schudła? Takie domysły przychodzą od razu do głowy, gdy patrzy się na najnowsze zdjęcie… Christiny Aguilery. Amerykańska wokalistka do złudzenia przypomina polską celebrytkę.

Marta Grycan bardzo schudła, a może ma sobowtórkę? Takie skojarzenia przychodzą do głowy, gdy popatrzy się na to zdjęcie. Jednak po bliższym przyjrzeniu się fotografii, okazuje się że to nie kontrowersyjna polska celebrytka, ale prawie o dekadę młodsza… Christina Aguilera!

Amerykańska piosenkarka od lat była wierna blond włosom. Ostatnio zdecydowała się na radykalną metamorfozę i zaskoczyła swoich fanów nową fryzurą. Na Instagramie pochwaliła się efektem wizyty u fryzjera – miedzianymi falami w stylu lat 40. Z kolei znakiem rozpoznawczym Marty Grycan zawsze były rude, pokręcone włosy, do złudzenia przypominające te, które zafundowała sobie Aguilera. A wy widzicie podobieństwo?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Marta Grycan wraca na salony?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz