Marta Barczok zostanie nową Miss Euro?Marta Barczok uzyskała nieformalny tytuł polskiej Miss Euro 2016. Choć nie brakuje w stosunku do niej słów krytyki, ona zdaje się tym nie przejmować. Czy osiągnie większy sukces niż Natalia Siwiec?

4 lata temu Mistrzostwa Europy w piłce nożnej okazały się szczęśliwe dla modelki Natalii Siwiec. Dzięki kibicowaniu polskiej reprezentacji na trybunach w odważnych stylizacjach, które eksponowały jej biust, media szybko okrzyknęły ją Miss Euro 2012, które wówczas odbywało się w Polsce i na Ukrainie. Od tamtej pory wszyscy śledzą życie Natalii Siwiec. Ona z kolei chętnie zdradza intymne szczegóły, dotyczące choćby własnego małżeństwa. Modelka nie stroni także od kontrowersyjnych wypowiedzi, choćby tych dotyczących seksualności.

Okazuje się, że media już wypatrzyły następczynię Natalii Siwiec. Została nią bliżej nieznana Marta Barczok. Na trybunach we Francji dopinguje polską drużynę i wzbudza spore kontrowersje. Dlaczego? Internauci twierdzą, że jest mniej atrakcyjna niż poprzednia Miss Euro, że kolor jej uzębienia jest odpychający oraz że stylizacje, które wybiera, nie mają nic wspólnego z dobrym smakiem.

Dużą sensację wzbudziły szczególnie jej spodnie z suwakiem na pupie oraz kroczu, w których kibicowała Polakom w trakcie meczu ze Szwajcarią. Tę stylizację skrytykowała m.in. Ewa Minge oraz Rafał Maślak. Ten ostatni napisał:

TAKIEJ ,,MISS EURO” MÓWIMY NIE !
Po tych zdjęciach mogę powiedzieć otwarcie, że to nie jest moja Miss Euro i nie moja estetyka. Można być ubranym seksownie, ale nie wulgarnie i wyzywająco. Te zdjęcia obiegną cały świat, na których Polka pozwala bawić się suwakiem od spodni jakiemuś facetowi. Zestawieniu barw narodowych z taką tandetą – mówię NIE ! Oglądałem galerie z trybun Euro pięknych dziewczyn z Włoch, Hiszpanii, Chorwacji i na takie rzeczy sobie nie pozwalały. Później się dziwić, że Polki mają tak słabą reputację na świecie. Kiedy mój następca Rafał Jonkisz po powrocie z Barcelony relacjonuje, co powiedzieli mu młodzi Hiszpanie na imprezie na plaży. Dziewczyny z Polski jak przyjeżdżają na wakacje na ich wyspy i co tam robią, jest poniżej wszelkiej krytyki. Ręce opadają, a na koniec takie zdjęcia i taka ,,Miss Euro”. To nie jest dobry wizerunek Polski w świecie.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Marta Barczok zostanie nową Miss Euro?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz