Mark Zuckerberg zajmuje się córką!Mark Zuckerberg wczuwa się w nową rolę. Założyciel Facebooka na początku grudnia po raz pierwszy został ojcem. Teraz chwali się swymi rodzicielskim obowiązkami. Czy to oznacza, że wylogował się z Facebooka? Nic z tych rzeczy! Zapracowany tata znalazł czas, by udostępnić na swoim fanpage’u zdjęcie pociechy.

Mark Zuckerberg i jego żona Priscilla Chan zostali rodzicami 1 grudnia 2015 roku. To właśnie tego dnia na świat przyszła ich córeczka – Max. Tuż po narodzinach dziecka Zuckerberg przekazał 99 procent akcji Facebooka na cele charytatywne. Świeżo upieczony tata napisał również wzruszający list do córeczki. Napisał w nim, że technologie stanowią dziś pomost pomiędzy podziałami między kulturami, leczeniem chorób i wierzy, że mogą przyczynić się do świata bez nędzy. W liście znajdziemy także szczegółowe informacje na temat pracy żony Zuckerberga – Priscilli Chan, która zajmuje się działalnością charytatywną.

Teraz Mark może zająć się tym co najważniejsze, czyli rodziną. Na portalu, który sam założył, umieścił zdjęcia swojej kilkudniowej pociechy. Dzięki temu każdy może zobaczyć, jak Zuckerberg radzi sobie z przewijaniem pieluch. O tym, jak bardzo czułym ojcem jest Mark Zuckerberg możecie przekonać się sami, przeglądając poniższe posty.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Mark Zuckerberg zajmuje się córką!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz