Marina Łuczenko-Szczęsna wydała oświadczenie odnośnie ciążyMarina wreszcie przyznała się, że ona i jej mąż, Wojciech Szczęsny, zostaną rodzicami. Planowali do końca utrzymać tę wiadomość w tajemnicy i ani razu nie odnieśli się do krążących od grudnia plotek. Jednak nie wszystko poszło po ich myśli. Paparazzi przyłapali ją z ogromnym brzuchem. Szczęśni musieli wreszcie poinformować fanów, że spodziewają się pierwszego dziecka. Nic dziwnego, że Marina na widok fotografa miała nie za ciekawą minę.

Przyłapana!

To była jedna z największych tajemnic w polskim show-biznesie w ostatnim czasie. Marina jest w ciąży, czy nie jest? Szczęśni robili wszystko, żeby jak najdłużej nie odnosić się do plotek o tym, że zostaną rodzicami. Ich plan jednak runął, kiedy paparazzi przyłapał Marinę z wielkim brzuchem.

Reakcja

Żona Wojciecha Szczęsnego wybrała się do dentysty, a później spotkała z mamą. Nie spodziewała się, że napotka fotografa, który jako pierwszy zrobi jej zdjęcia z brzuchem. Zresztą, jej mina zdradza wszystko! Nic dziwnego, że nie wyglądała na zbyt szczęśliwą – przez prawie całą ciążę udało jej się unikać paparazzi. Wpadła dosłownie przed samym porodem!

Co zrobić?

Szczęśni nie mieli więc innego wyjścia, jak tylko oficjalnie ogłosić, że spodziewają się dziecka. Marina wiedziała, że jej zdjęcia szybko trafią do mediów, dlatego na Instagramie wydała oświadczenie:

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi, aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć – zaczęła wpis.

Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.? Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny. Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie – dodała.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Marina Łuczenko Szczęsna wydała oświadczenie odnośnie ciąży

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz