Marina Łuczenko marzy o dzieckuTo już pewne! Piękna jak sen Marina Łuczenko (27 l.) i przystojny jak Adonis Wojtek Szczęsny (26 l.) idą w ślady Lewandowskich – zdecydowali się na dziecko! Żona bramkarza wygadała się niechcący w najnowszym wywiadzie. – Kolejnym etapem będzie ciąża – zapowiedziała Marina. To kolejna para jak z obrazka. Wojtek i Marina mają wszystko – są piękni, sławni, bogaci i oczywiście zakochani. Brakuje im teraz tylko kolejnego członka rodziny. W najnowszym wywiadzie Marina, opowiadając o odżywianiu, nagle wypaliła, że musi zmienić nawyki i jadać regularnie, bo tego będzie od niej wymagała ciąża.

- W takim przygotowaniu do kolejnego etapu, czyli ciąży, skupię się bardziej na odżywianiu – zapewniła Marina w programie “Gala Studio” Natalii Hołowni.

Do tej pory Łuczenko nie jadała zbyt rozsądnie.

- Dużo robię, jem w pośpiechu – śniadanie w ostatniej chwili i obiadokolację. Jem dwa posiłki i jeszcze jakiś “lanczyk” typu banan czy coś – zdradziła.

Na szczęście Marina może liczyć na rady doświadczonej w sprawach dietetyki Anny Lewandowskiej (28 l.), która na wiosnę zostanie mamą. Ania już suszy głowę koleżance, a Marina nie unika ani słuchania rad, ani zdrowych przekąsek produkowanych przez żonę Roberta (28 l.).

- Ania próbuje mi mówić: “Jeny, Marina, co ty tam jesz! Jezu” – śmieje się Marina.

Wokalistka nie ukrywa, że zanim na świat przyjdzie jej dziecko, chciałaby osiąść z mężem na dłużej w jednym miejscu. W tej chwili młode małżeństwo dzieli swoje życie pomiędzy Rzym, gdzie Wojtek gra w klubie AS Roma, oraz Londyn, gdzie postawili swój wymarzony dom.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Marina Łuczenko marzy o dziecku

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz