Marina Łuczenko chwali się piękną figurą!Marina Łuczenko-Szczęsna wraz z mężem przebywa obecnie w stolicy Włoch. Przy okazji piosenkarka zaprezentowała perfekcyjną sylwetką. Ależ ona ma ciało!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny dzięki cichemu ślubowi, który wzięli w maju tego roku w Grecji, zyskali status jednej z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. Media śledzą uważnie ich każdy krok. Tak było w przypadku podróży poślubnej, w którą wyruszyli w lipcu, po powrocie z Euro 2016. Zakochani zwiedzili m.in. Tokio, Honolulu czy Los Angeles. Zdjęciami i nagraniami chwalili się oczywiście w mediach społecznościowych, szczególnie na Snapchacie.

Następnie wrócili do Polski, gdzie spędzali czas w gronie znajomych i przyjaciół. Okazuje się jednak, że nie cieszyli się tym stanem rzeczy zbyt długo. Od kilku dni przebywają w Rzymie. Przypomnijmy, że Wojciech Szczęsny gra na pozycji bramkarza w klubie AR Roma, musiał zatem stawić się na zgrupowaniu.

Marina Łuczenko zamieściła w Internecie zdjęcie, które podpisała: Podekscytowana, że możemy tu zostać jeszcze jeden rok. Wokalistka jest wyraźnie zachwycona stolicą Włoch. W tym gorącym zakątku Europy zakochani korzystają oczywiście ze słonecznej pogody oraz kąpieli w morzu. Piosenkarka pochwaliła się na Snapchacie perfekcyjną sylwetką, która wprawiła w zachwyt jej fanów.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Marina Łuczenko chwali się piękną figurą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz