Marina i Wojciech Szczęśni zostali rodzicami!O ciąży wokalistki pisały wszystkie media w kraju. Para właśnie powitała swoje pierwsze dziecko. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami! Wokalistka pochwaliła się na Instagramie.

- Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! – napisała wokalistka.

Wojciech Szczęsny również pochwalił się na Instagramie wesołą nowiną.

- 30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn – Liam! Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje!

Przez długi czas wokalistka ukrywała ciążę, ponieważ chciała przeżyć ten wyjątkowy czas z rodziną. Informacja o tym, że para spodziewa się potomstwa została opublikowana przez “Fakt”.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Marina i Wojciech Szczęśni zostali rodzicami!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz