Marina i Wojciech odpoczywają w PolsceZa nimi bajkowy ślub i luksusowa podróż poślubna dookoła świata. Teraz Marina musi udowodnić, że ma talent. Marina i Wojtek korzystają z pięknej pogody, często spacerując lub jeżdżąc po Warszawie rowerami. To ostatnie beztroskie chwile młodego małżeństwa, bowiem lada chwila muszą zająć się swoją pracą.

Szczęsny na kolejny sezon zostaje we włoskim klubie piłkarskim AS Roma, przed Mariną natomiast czas wielkiej próby. Piosenkarka przygotowuje bowiem drugi solowy album, który zadecyduje o jej przyszłości w show-biznesie. Czy przypomni jeszcze o sobie jako artystka? Czy już do końca będzie tylko piękną żoną piłkarza bez żadnych znaczących sukcesów na koncie? Mąż bardzo w nią wierzy. I nie szczędzi grosza, by to udowodnić.

Najpierw zafundował jej operację strun głosowych w Stanach Zjednoczonych. Teraz chętnie opłaca studio nagraniowe w Londynie i zatrudnia, najlepszych producentów, którzy wcześniej nagrywali z Beyonce, byle tylko pracowali z jego piękną żoną. – Nie zamierza na muzyce Mariny oszczędzać. Zakochał się w niej właśnie dlatego, że wierzy w jej talent. Doskonale wie, że ta płyta będzie punktem zwrotnym w karierze jego żony – tłumaczy Gwiazdom znajoma pary.

Młode małżeństwo czekają więc kolejne miesiące w rozjazdach i kursowanie między Rzymem a europejskimi stolicami. To ich jednak nie przeraża. – Marina przyzwyczaiła się do takiego trybu życia. Układa swoje sprawy tak, by towarzyszyć Wojtkowi wtedy, kiedy jej potrzebuje – zdradza koleżanka. – Nie chce już błyszczeć na salonach, woli podbijać listy przebojów – dodaje. Z takim mężczyzną u boku prawdopodobieństwo, że jej się to uda jest naprawdę spore.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Marina i Wojciech odpoczywają w Polsce

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz