Mariah Carey pomoże chorej siostrze?Wydawałoby się, że Mariah Carey (46 l.) wiedzie bezproblemowe życie. Nic bardziej mylnego! Co prawda jest szczęśliwa u boku bogatego narzeczonego, ale równocześnie zmaga się z kłopotami rodzinnymi. Jej siostra Alison (54 l.) jest poważnie chora i apeluje o pomoc.

Mariah Carey niedawno poinformowała wszystkich o swoim szczęściu. Wkrótce weźmie ślub z najbogatszym Australijczykiem, Jamesem Packerem. To u jego boku chce wieść bajeczne życie. Sielankę przerywa jednak wieść o problemach zdrowotnych jej siostry. Alison kilka miesięcy temu trafiła do szpitala. Lekarze cudem uratowali jej życie.

Kobieta jest kompletnie wyniszczona – zmaga się z uzależnieniem od narkotyków, jest też nosicielką wirusa HIV. Nie ma pieniędzy na leczenie, a czekają ją poważne operacje i długotrwała rehabilitacja. W akcie desperacji nagrała wzruszające wideo, w którym prosi bogatą siostrę o wsparcie.

“Mariah, kocham cię i rozpaczliwie potrzebuję twojej pomocy. Nie zostawiaj mnie w takim stanie” – apeluje Alison.

To nie pierwszy tego typu apel kobiety. Po jednym z nich głos zabrał wreszcie agent gwiazdy.

“Przez te wszystkie lata Mariah wydała tysiące dolarów na pomoc Alison i jej dzieciom” – tłumaczył.

Z kolei sama Alison wielokrotnie przyznawała, że… wcale takiej pomocy nie otrzymała. Trudno rozstrzygnąć, po czyjej stronie jest racja.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Mariah Carey pomoże chorej siostrze?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz