Mariah Carey będzie miała podświetlany sedes!Koncert Mariah Carey w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Diwa wystąpi w Krakowie już 11 kwietnia 2016 roku. Tuż przed przylotem do Polski do mediów trafiła lista wymagań autorki hitu “Always be my baby”. Czego zażądała gwiazda? Mariah Carey domaga się podświetlanego i podgrzewanego sedesu!

Mariah Carey w Polsce wystąpi już 11 kwietnia na krakowskiej Tauron Arenie. Dodajmy, że jest to wyjątkowe wydarzenie, gdyż ostatnia europejska trasa koncertowa diwy miała miejsce 13 lat temu. Jakie piosenki zaśpiewa Mariah Carey w Krakowie? Podczas nowej trasy wokalistka nie zapomina o starych hitach. Jej fani mogą być pewni, że usłyszą takie przeboje jak “Hero”, “Fantasy”, “Always be my baby” i “We belong together”. Zanim to jednak nastąpi amerykańska gwiazda musi wiedzieć, że w Polsce będzie miała zapewnione godne warunki.

Mariah Carey zażądała podświetlanego sedesu!

Wymagania Mariah Carey przed koncertem w Polsce są naprawdę wyszukane. Czego zażyczyła sobie diwa? Jak podaje dziennik “Fakt” w barku “powinno znaleźć się m.in. 16 butelek wody mineralnej Evian, trzy wina Chardonnay i szampan Cristal, którego najtańsza butelka kosztuje 900 zł”. Jej garderoba ma być podzielona na dwie odrębne pomieszczenia – jasne, wyłożone eleganckim dywanem, nie mniejsze niż 16 mkw. i ogrzane dokładnie do 24 stopni Celsjusza. Każda inna temperatura mogłaby niekorzystnie wpłynąć na formę wokalną gwiazdy. Wśród wszystkich tych wymagań najbardziej dziwi jednak podgrzewany i podświetlany… sedes! Ile kosztuje takie udogodnienie?

O ile podświetlane sedesy nie stanowią problemu – ich cena zaczyna się już od 80 złotych – to tzw. luksusowe bidety elektroniczne są naprawdę drogie. Ceny podgrzewanych nakładek na sedes zaczynają się od 1800 złotych! Za najdroższy model z dołączonym pilotem producenci żądają sobie 3399 złotych! W zamian za to klienci mogą korzystać z wielu funkcji elektronicznego bidetu. Są to m.in. odświeżanie powietrza w toalecie, możliwość słuchania relaksacyjnej muzyki, czy stylmulacja masażem pulsacyjnym. Wydaje się dziwne? No ale czego nie robi się dla gwiazdy….
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Mariah Carey będzie miała podświetlany sedes!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz