Margaret zachwyciła w bikini!Margaret w białym bikini to nieczęsty widok. Piosenkarka raczej unika tego rodzaju zdjęć, ale tym razem zrobiła wyjątek i fani mogą nacieszyć oczy jej walorami. Margaret wygląda bardzo seksownie! Postawiła na kostium z modnymi w tym sezonie głębokimi wycięciami.

Margaret, jak sam przyznała w ostatnim wywiadzie dla “Gali”, nigdy nie postrzegała siebie w kategoriach kobiecego piękna. Ale przez skromność, ewentualnie z delikatną nonszalancją, przyznała, że wciąż odkrywa swoją kobiecość. – Późno odnalazłam swoją kobiecość. Cały czas się jej przyglądam – przyznała.

I choć piosenkarka nie należy do tych, które chętnie epatują golizną, tym razem dała się ponieść fantazji. Bikini marki Caprice na tyle przypadło jej do gustu, że stwierdziła, iż tak dobry kostium zasłużył na pokazanie go na zdjęciu. Oczywiście nie byłaby sobą gdyby nie “przełamała” czymś swojej kreacji. W tym przypadku idealnie w tej roli sprawdził się kapelusik.

Artystka słynie z niekonwencjonalnego podejścia do strojów i to nie tylko scenicznych. Co też uczyniła swoim znakiem rozpoznawczym. Jak przyznała w tym samym wywiadzie, to już nawet nikogo nie dziwiło. – Długo byłam chłopczycą albo po prostu dzielnicowym dziwakiem. Odpowiadało mi to, że nie musze się z mojego dziwactwa tłumaczyć. Każdy przyjmował za pewnik, że tak jest i już. – tłumaczy swoje podejście do mody i kobiecości Margaret.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Margaret zachwyciła w bikini!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz