Marek Migalski pochwalił się nową dziewczyną. Jest młodsza o 27 lat!Marek Migalski po przegranych wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014 roku wycofał się z czynnej polityki i obecnie tylko krytykuje swoich dawnych kolegów z Prawa i Sprawiedliwości. Dzięki temu, że pozostaje na obrzeżach polityki, znalazł wreszcie czas, by ułożyć sobie życie prywatne. Migalski, chociaż w zeszłym miesiącu skończył 49 lat nie znalazł jeszcze czasu, żeby się ożenić.

Stan cywilny jest zresztą najczęstszym powodem kłótni byłego europosła z Tomaszem Terlikowskim, który lubi pouczać Migalskiego, by nie wypowiadał się na temat seksu, o którym, jako kawaler, nie powinien mieć pojęcia.

Seks jest dla małżonków, a nie dla samotników, co to wykorzystają o porzucą – napisał Markowi Tomasz na Twitterze.

Być może przestrogę Terlikowskiego powinna wziąć sobie do serca nowa dziewczyna Migalskiego. Bo, jak się okazuje, wreszcie jakąś znalazł.

Ostatnio chwali się w Internecie zdjęciami z egzotycznych podróży, w których towarzyszy mu 22-letnia studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Aleksandra. Zwiedzili już razem Sycylię, Florencję, a także wybrali się na Malediwy.

Wspólne zdjęcie z Markiem z romantycznej kolacji na plaży Aleksandra opatrzyła refleksją: W raju. Z najlepszym mężczyzną. Nie mogłabym prosić o więcej.

Migalski też sprawia wrażenie szczęśliwego. Już dziewięć lat temu ogłosił publicznie, że potrzebuje miłości. Szukam kobiety, która jest piękna, mądra i dobra. Szukam ideału – zapowiadał. Jego obecna dziewczyna zaczynała wtedy naukę w gimnazjum…

Spotykamy się od pół roku – przyznaje były europoseł w Fakcie. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Marek Migalski pochwalił się nową dziewczyną. Jest młodsza o 27 lat!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz