Marek Kondrat potwierdził, że zostanie ojcem!W poniedziałek media obiegła wieść o “wielkiej radości w domu Marka Kondrata”, bowiem katolicki tabloid Dobry Tydzień obwieścił, że 68-letni aktor po raz kolejny zostanie ojcem. Jego żona, młodsza o 39 lat Antonina Turnau spodziewa się pierwszego dziecka. Tym samym gwiazdor reklam banku zasilił duże już grono “starszych” ojców, którym nie przeszkadza “duża różnica wieku” w planowaniu potomstwa.

Jak udało się ustalić katolickiemu tygodnikowi, Antonina i Marek “szaleją ze szczęścia”, a 29-latka nie dość, że czuje się świetnie, to jest przekonana że przez “co najmniej 20 wspólnych lat zdążą wychować dziecko i wprowadzić je w dorosłość”. Optymizm młodej małżonki podziela także Kondrat, który na swoim oficjalnym profilu na Facebooku pochwalił się, że spodziewa się potomka, jednak “nie zamierza czynić z tego sprawy publicznej”.

Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe – tak, spodziewamy się dziecka – napisał. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie.

Przypomnijmy, że aktor ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Iloną Kondrat: 43-letniego Mikołaja i 31-letniego Wojciecha. Myślicie, że ucieszą się z rodzeństwa?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Marek Kondrat potwierdził, że zostanie ojcem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz