Marcin Tyszka nie miał gdzie jeść w święta!Dramat Marcina Tyszki! Fotograf chodził głodny w czasie Wielkanocy, ponieważ odkrył… że w święta wszystko jest zamknięte, łącznie z restauracjami. Oburzony postanowił pożalić się na Facebooku. Internauci skrytykowali Tysia.

Marcin Tyszka, fotograf mody i juror w programach Top Model oraz Project Runway spędził święta wielkanocne ze swoimi rodzicami w Warszawie. Przyzwyczajony do zagranicznych standardów, był przerażony faktem, że nie może najeść się do syta w restauracji, gdyż większość lokali w święta jest zamknięta. – Co to za głupi zwyczaj – wszystko się zamyka, nawet ulubione restauracje …? Ludzie nic nie jedzą przez 2 dni ? – napisał poirytowany Tysio na Facebooku.

Z braku zajęć i z chęci zabicia głodu postanowił kupić sobie roślinki i zabawić się w ogrodnika. – Dla mnie coraz mniej miejsca w domu, ale i tak jestem non stop ‪#‎tysiowpodrozy‬ … Będzie grzebanie w glebie, przesadzanie i ostra walka z wełnowcem! W przypadku totalnej desperacji … Lotnisko jest otwarte … Choć kto wie, może i Okęcie będą zamykać z okazji świąt? – pytał ironicznie fotograf.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Marcin Tyszka nie miał gdzie jeść w święta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz