Marcin Gortat otworzy w Polsce sieć restauracji?Po krótkiej, acz intensywnej znajomości z Dodą, Marcinowi Gortatowi na razie niespieszno do angażowania się w nowe związki. Zamiast tego sportowiec woli inwestować w nowe, luksusowe samochody oraz biznesy. Niedawno otworzył w Stanach swoją pierwszą restaurację. Podobno restauracja Gortata prosperuje tak dobrze, że sportowiec myśli już o ekspansji na Polskę. Szczegóły projektu zdradza jego “znajomy” w rozmowie z magazynem Gwiazdy, cotygodniowym dodatkiem do Faktu.

Marcin to nie tylko świetny sportowiec, ale i wprawny biznesmen. Ma wiele pomysłów na pomnażanie swojej fortuny. W Stanach ma już świetnie prosperującą restaurację Urbain 40, teraz szykuje niespodziankę dla polskich fanów – komentuje znajomy koszykarza. Marcin planuje otworzenie sieci sportowych pubów, gdzie można nie tylko zjeść i się napić, ale i w miłej atmosferze oglądać transmisje z rozgrywek sportowych. W tym celu Gortat spotkał się z Michałem Brysiem, nowym prowadzącym Hell’s Kitchen. Kucharz był podobno bardzo zainteresowany ofertą Marcina.

Marcin lubi rozmawiać z ludźmi, którzy znają się na swoim fachu. Wiele słyszał o sukcesach Michała, kto wie, może to właśnie jego uczyni swoim wspólnikiem – czytamy.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Marcin Gortat otworzy w Polsce sieć restauracji?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz