Marcin Dubieniecki wziął ślub?Marcin Dubieniecki wziął ślub? O tym, że eks mąż Marty Kaczyńskiej pobrał się, poinformował magazyn “Viva!”. Wybranką byłego męża córki Lecha Kaczyńskiego została Katarzyna Modrzewska, eks żona Artura Boruca. Jak informuje “Viva!”, Marcin Dubieniecki i Katarzyna Modrzewska pobrali się w okresie świąt wielkanocnych, a ceremonia ślubna odbyła się najprawdopodobniej w Warszawie.
Marcin Dubieniecki wziął ślub z eks żoną Artura Boruca

“Uroczystość odbyła się wedle wszelkich przesłanek w stolicy, gdyż w Trójmieście nie krążą na ten temat żadne informacje. Wydaje się to o tyle prawdopodobne, że zarówno Marcin, jak i Kasia mają mieszkania w Warszawie, więc ślub miał podobno miejsce w jednym z urzędów stanu cywilnego w stolicy. Zdaje się, że było to koniecznością, ponieważ we wrześniu młodzi państwo Dubienieccy zostaną rodzicami synka, co do którego tata ma już określone plany na przyszłość. Są one związane ze sportem” – czytamy.
Marcin Dubieniecki i jego nowa żona poznali się w 2009 roku, gdy ta rozwodziła się z Arturem Borucem, jednym z najpopularniejszych polskich piłkarzy. Sam Dubieniecki pod koniec ubiegłego roku wziął rozwód z Martą Kaczyńską.

Świeżo upieczonym małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Marcin Dubieniecki wziął ślub?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz