Marcin Dubieniecki cieszy się wolnością!Wolność ma cudowny smak! Ledwie Marcin Dubieniecki (36 l.) po 14 miesiącach opuścił areszt, a już bryluje w towarzystwie pięknych kobiet. Mąż Marty Kaczyńskiej (36 l.) spotkał się w Warszawie z tajemniczą pięknością. A po stołecznych ulicach z damą przy boku jeździł na bogato – samochodem wartym co najmniej 670 tys. zł!

Najwyraźniej Dubieniecki przyciąga jak magnes piękne kobiety! Ostatnio spotkaliśmy go z tajemniczą niewiastą i nie była to Marta Kaczyńska. Z nią adwokat od dawna żyje w separacji, a wniosek rozwodowy już dawno wpłynął do sądu.

Kilka dni temu adwokat cierpliwie czekał na swą towarzyszkę przed Dworcem Centralnym w Warszawie. Później zawiózł ją luksusowym range roverem wartym minimum 670 tys. zł do jednej z kamienic położonych w centrum miasta. Wchodząc do klatki, niczym prawdziwy dżentelmen objął niewiastę ramieniem. A jeszcze pod koniec października u jego boku wypatrzyliśmy inną piękność. Z nią z kolei spędził miły czas, jedząc sushi w jednej z trójmiejskich restauracji. Tymczasem Dubieniecki próbuje układać sobie życie. Wciąż ciążą na nim zarzuty między innymi kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i wyłudzenia 14,5 mln z PFRON. Pod koniec sierpnia ubiegłego roku aresztowano go, w więzieniu spędził 14 długich miesięcy. On jednak utrzymuje, że jest niewinny i nawet chce znów pracować jako adwokat. Niedawno w sprawie odwieszenia go w czynnościach zawodowych złożył wniosek do Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Marcin Dubieniecki cieszy się wolnością!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz