Marcelina Zawadzka rozpłakała się na wizji! O co chodzi?Marcelina Zawadzka nie jest już z brazylijskim modelem Leonardo Marquesem. Prezenterka „Pytanie na śniadanie” przyznała się na wizji, że jest nieszczęśliwą singielką. Zrobiła to po dociekliwych pytaniach współprowadzącego Tomasza Wolnego. Do tego wszystkiego emocje wzięły górę i Zawadzka się rozpłakała.

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. Pół roku temu rozstała się z z aktorem Mikołajem Roznerskim. Niedługo później zaczęto widywać ją z Leonardo Marquesem. Związek z Brazylijczykiem jednak także długo nie przetrwał. Widzowie „Pytania na śniadanie” dowiedzieli się o tym od prezenterki w czasie dyskusji o tym ,jak radzić sobie po rozstaniu.

Zawadzka w czasie rozmowy niespodziewanie uroniła kilka łez. Zaniepokojony stanem koleżanki Tomasz Wolny zapytał: “A dlaczego ty jesteś taka wzruszona?”

- Coś mi się oko popłakało, a ty mnie już nie dopytuj o te miłosne rzeczy – odpowiedziała z płaczem Marcelina.

Prezenter nie odpuścił i dalej ciągnął temat. Wtedy Zawadzka nie wytrzymała i powiedziała dosadnie: “Nie, nie, jestem też szczęśliwym singlem”.

Przypomnijmy, że niedawno Marcelina wróciła z bajecznych wakacji w Tajlandii, na których towarzyszyła jej przyjaciółka.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Marcelina Zawadzka rozpłakała się na wizji! O co chodzi?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz