Mandaryna zamierza wrócić do showbiznesu!Była żona Michała Wiśniewskiego pojawiła się ostatnio w śniadaniówce, co wywołało spore emocje. Zapomniana celebrytka wraca, i… trudno ją rozpoznać!

Po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim, Martyna (aka Mandaryna) całkowicie zniknęła z showbiznesu. Choć wcześniej robiła wszystko, aby w nim zaistnieć. Starała się jak mogła, by zrobić karierę na własną rękę, a nie być tylko żoną sławnego piosenkarza. Była wówczas największą konkurencją dla Dody – obie artystki nieustannie porównywano. Głównie ze względu na podobny image, w pełni oddający klimat wczesnych lat dwutysięcznych. Dziewczyny ewidentnie inspirowały się Britney Spears, zresztą właśnie tak je nazywano – polskie Brit. Niestety jeden dzień przesądził o losie Mandaryny. Podczas jednego z koncertów wyłączono nagranie z playbacku i na jaw wyszedł totalny brak talentu. W fałszu nikt nie był w stanie dosłyszeć głosu, jaki prezentowała w singlach. W pamięci zapadły nam szczególnie dwa – ”Here I go again” oraz ”Every Night”.

Jakiś czas po wpadce, do mediów trafiła wiadomość o tym, że Mandaryna i Wiśniewski nie są już razem. Dziewczyna zakończyła tym samym swój ”pobyt” na ściankach i… słuch o niej zaginął. Od wycofania się z życia publicznego minęło w tym roku 11 lat. Ostatnio Mandaryna pojawiła się w popularnym programie zaliczanym do tak zwanej telewizji śniadaniowej. Udział w audycji nie mógł przejść bez echa – dziś naprawdę trudno ją rozpoznać! Jak się zmieniła? Zobaczcie sami. Dołączamy też kilka zdjęć z czasów świetności jej kariery, kiedy media nieustająco śledziły życie prywatne państwa Wiśniewskich…
Źródło info i foto: joy.pl
lg share en Mandaryna zamierza wrócić do showbiznesu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz