Mamy zdjęcia ze ślubu Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego!Marina i Szczęsny są już małżeństwem! Szczegóły tej długo oczekiwanej ceremonii były do ostatniej chwili trzymane w ścisłej tajemnicy nawet przed gośćmi. Ale dla Faktu nie ma rzeczy niemożliwych! Tylko u nas zdjęcia z bajkowego ślubu pary. Narzeczeni postanowili sprawić swoim bliskim niespodziankę. Gdy weselni goście zebrali się w piątek na warszawskim lotnisku, nie mieli jeszcze pojęcia, dokąd polecą, by świętować ślub piłkarza i piosenkarki.

Okazało się, że zaproszono ich na pokład samolotu do Grecji. Po przylocie do Aten wszystkich zakwaterowano w efektownym hotelu Westin, gdzie ceny dwuosobowych pokojów nie schodzą poniżej 1500 złotych za jedną noc.

Szczęsny i Łuczenko złożyli przysięgę małżeńską nazajutrz na peryferiach stolicy Grecji. Malownicza sceneria nad przepięknym jeziorem spowitym promieniami słońca zapierała dech w piersiach. Podczas ślubowania Marina nie kryła wzruszenia, a w delikatnej koronkowej sukni wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Wszystkiemu przyglądali się goście weselni, a wśród nich oczywiście rodzice pary. Pojawił się nawet ojciec piłkarza – Maciej Szczęsny (61 l.) – z którym pan młody był przez ostatnia lata mocno pokłócony. Wśród gości nie zabrakło również znanych twarzy. Wzruszającą ceremonię obserwowały m.in. Anna Lewandowska (28 l.) – tym razem wyjątkowo bez Roberta Lewandowskiego (28 l.), który tego dnia grał mecz – i serialowa aktorka Dorota Czaja (36 l.).

Wesele z kolei odbyło się w jednym z najbardziej ekskluzywnych ateńskich klubów Island, który może pochwalić się zachwycającym widokiem pobliską zatokę. Biesiada nie mogła jednak trwać w nieskończoność, bo Szczęsny już dziś musi stawić się w Arłamowie (woj. podkarpackie) na zgrupowaniu piłkarskiej reprezentacji Polski.

Gratulujemy!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Mamy zdjęcia ze ślubu Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz