Mamy zdjęcia ze ślubu Joanny KrupyJoanna Krupa (39 l.) wzięła z Douglasem Nunesem ślub kościelny. Para miesiąc temu pobrała się w Stanach Zjednoczonych. Był to jednak ślub cywilny. Polska uroczystość odbyła się w Krakowie. Była bardzo skromna i do końca owiana tajemnicą. Zorganizowano małe przyjęcie dla rodziny i najbliższych przyjaciół.

Joanna Krupa po raz kolejny w ciągu miesiąca wzięła z Douglasem Nunesem ślub! Polska uroczystość odbyła się 4 sierpnia. Ślub kościelny Krupy i Nunesa odbył się w Krakowie. Teraz już wiadomo skąd zeszłotygodniowy huczny wieczór panieński Krupy, na który zostali zaproszeni m.in. jej rodzice, Magda Gessler i Dawid Woliński.

Krupa stanęła na ślubnym kobiercu równo o godzinie 13 w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu, kościele św. Piotra i św. Pawła w południowo-zachodniej części Krakowa. To jeden z najstarszych klasztorów w Polsce. Uroczystość była bardzo skromna. Na imprezie pojawili się tylko najbliżsi. Joasia chciała, żeby data i miejsce ślubu do końca owiane było tajemnicą. Nie informowała o nim mediów. Prowadząca “Top model” spełniła jednak marzenie swojego wybranka, co do miejsca zaślubin. W marcu tego roku mówiła w “Dzień Dobry TVN”, że to właśnie w Krakowie chciałby on powiedzieć sakramentalne “tak”.

Na ślubie obecni byli m.in. ubrana w różowy garnitur Joanna Jabłczyńska, Dawid Woliński oraz siostra Joasi, Marta.

Według naszych źródeł, panna młoda miała bardzo skromną suknię z długim welonem w kwiaty. Wyglądała przepięknie. Po wyjściu z auta gwiazda została ochroniona przed gorącym słońcem parasolem.

Przed uroczystym dniem zaślubin w Krakowie w piątkowe popołudnie 3 sierpnia br. odbyła się także uroczystość rodzinna młodej pary. Obecni byli wyłącznie najbliżsi.

Przypomnijmy, że Joanna Krupa przez 4 lata była żoną biznesmena Roamaina Zago. Modelka wzięła z nim rozwód w 2017 roku. Z Douglasem Nunesem zaręczyła się w marcu bieżącego roku. Gwiazda wygląda na szczęśliwą u boku nowej miłości.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Mamy zdjęcia ze ślubu Joanny Krupy

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz