Mama Justina Biebera komentuje związek syna z Seleną Gomez!Mama Justina Biebera wypowiedziała się, co sądzi na temat związku swojego syna z wokalistką – Seleną Gomez. Para schodzi się i rozchodzi łącznie już od siedmiu lat, chociaż tym razem to podobno “poważna relacja”. Justin Bieber i Selena Gomez, jeśli wierzyć plotkom, już wkrótce planują zaręczyny, a następnie ślub i założenie rodziny. Co o tym wszystkim sądzi mama Justina Biebera? Wiemy!

Justin Bieber i Selena Gomez mają oficjalne poparcie dla swojego związku od mamy wokalisty, Pattie Mallette. Przypomnijmy, że para schodzi się i rozchodzi już od 2010 roku, kiedy to po raz pierwszy zdecydowali się być razem. A co o ich powrocie do siebie sądzi Pattie Mallette? Mama Justina Biebera udzieliła wywiadu dla magazynu People w którym wyznała, że kiedy jej syn ma w swoim życiu dużo miłości, jest zdecydowanie bardziej poukładany, szczególnie jeśli tę miłość daje mu ktoś taki, jak Selena Gomez. Dlaczego?

Justin Bieber i Selena Gomez jak na razie, nie afiszują się swoim związkiem. Jak do tej pory, nie pokazali się razem na żadnej branżowej imprezie. Mama Justina Biebera twierdzi, że z nią również syn nie dzieli się szczegółami na temat jego relacji z Seleną Gomez:

“Nie wiem zbyt dużo o ich prywatnych relacjach, bo Justin nie dzieli się ze mną wszystkim. Niemniej jednak, kocham Selenę. Wspieram wszystko, co robi mój syn i jeśli on ją kocha, to ja też. Poznałam Selenę, łączy nas wyjątkowa więź, ale nie mogę wypowiadać się na temat ich związku – to ich sprawa.”
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Mama Justina Biebera komentuje związek syna z Seleną Gomez!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz