Małgorzata Socha urodziła drugie dziecko!Małgorzata Socha (37 l.), choć to wielka gwiazda, jest niezwykle skromna. Nie lubi mówić o swojej drugiej ciąży. Najwyraźniej cierpliwie czeka na dzień, w którym powita na świecie swoje kolejne dziecko. Jak dowiedział się “Super Express”, będzie to dziewczynka! Gwiazda “Na Wspólnej” i “Przyjaciółek” oraz jej mąż Krzysztof Wiśniewski (40 l.) pierwszy raz zostali rodzicami cztery lata temu. Wtedy to na świecie pojawiła się Zosia. Dziewczyna tak zawróciła rodzicom w głowie, że aktorka z ukochanym postanowili, że nie poprzestaną na jednym dziecku.

- Chciałabym mieć co najmniej dwoje dzieci. Dwoje to właściwie obowiązek, wyraz mojej osobistej postawy obywatelskiej. Ale najbardziej chciałabym mieć troje dzieciaków. Poza tym trzecie dziecko to dopiero wyzwanie! A ja lubię wyzwania. Nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa – mówiła dwa lata temu.

I jak widać, Gosia realizuje swój plan. Aktorka, choć długo starała się utrzymać swój błogosławiony stan w tajemnicy, lada dzień ponownie zostanie mamą. Jak udało nam się dowiedzieć, szczęśliwi rodzice znowu będą mieli córkę. – Gosia jest przeszczęśliwa – zdradza przyjaciółka Sochy. – Pokoik dla małej jest już prawie gotowy – dodaje nasz rozmówca.

Małgosia w ciąży czuje się świetnie. Pracowała na planie “Przyjaciółek”, “Na Wspólnej”, a także wzięła udział w dubbingu bajki “Sing”.

- Jestem mamą i z wielką satysfakcją zawsze przyjmuję role dubbingowe, bo mam poczucie, że robię to dla swoich dzieci. To są takie filmy, które będę mogła położyć na półkę i w każdej chwili obejrzeć z dziećmi, mówiąc im: “Słyszycie? To mama mówi” – powiedziała aktorka w jednym z ostatnich wywiadów.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Małgorzata Socha urodziła drugie dziecko!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz