Małgorzata Socha urodzi w Święta?Poród Małgorzaty Sochy już tuż-tuż. Ulubienica widzów czeka z niecierpliwością aż na świecie pojawi się jej drugie dziecko. Przyszła mama postanowiła wykorzystać ostatnie chwile przed rozwiązaniem na zakupy. Choć zakupy były długie, gwiazda nie wydawała się zmęczona. Wyglądała bardzo świeżo i kwitnąco.

To mogą być pełne emocji święta Bożego Narodzenia dla gwiazdy „Przyjaciółek”. Termin porodu Małgosi został bowiem wyznaczony na drugą połowę grudnia. Drugie dziecko aktorki, która jest już mamą 3-letniej Zosi, może więc przyjść na świat nawet w Wigilię.

Małgosia nie pozwoliła na to, by ciąża stała się dla niej wymówką od przedświątecznych przygotowań. Nie zważając na mocno już zaokrąglony brzuszek wybrała wycieczkę do centrum handlowego. Socha z wdziękiem i gracją buszowała między wieszakami z garniturami i akcesoriami dla mężczyzn. W końcu prezent dla ukochanego męża i ojca rodziny to priorytet najwyższej wagi.

Mimo wszystko, aktorka jest gotowa na poród w święta. Czas pokaże, czy Boże Narodzenie będzie dla niej spokojne czy pełne niespodzianek. Wtedy prezenty zejdą na drugi plan.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Małgorzata Socha urodzi w Święta?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz