Małgorzata Socha martwi się o swoją karierę!Małgorzata Socha boi się o swoją przyszłość. Przestała dostawać ciekawe propozycje i czuje, że jej czas przemija

– Małgosia uważa, że na szczycie była dwa lata temu. Wtedy mogła przebierać w propozycjach jak w ulęgałkach. Czuła, że może rozwijać się aktorsko, no i była ulubienicą reklamodawców. Teraz ma wrażenie, że jej sława przemija. Telefon praktycznie przestał dzwonić – mówi nam znajomy.

– Nie wie, czy wykorzystała swoje pięć minut w stu procentach. Musi znaleźć na siebie nowy pomysł, inaczej zupełnie zniknie – dodaje. Czy Małgosia faktycznie ma podstawy, by obawiać się o swoją karierę? Wciąż możemy ją oglądać w „Przyjaciółkach” i „Na Wspólnej”, ale to wszystko, na co może aktualnie liczyć. Nowe oferty – ani filmowe, ani serialowe, ani nawet reklamowe – od dłuższego czasu faktycznie się nie pojawiają. W zeszłym roku straciła kontrakt z jedną z film odzieżowych i to na rzecz Natalii Siwiec, która nawet nie jest aktorką. To musiał być dla niej cios.

W tym roku z kolei prestiżowa marka biżuterii, której Małgosia była twarzą od lat, postawiła na Annę Muchę. Również kontrakt z luksusową marką samochodów nie został przedłużony, ale Socha wyszła z tej sytuacji obronną ręką, bo udało się jej nawiązać współpracę z producentem aut bardziej przystępnych. Ale to nie wystarczy, by zarobić milion złotych w pół roku, jak za starych dobrych czasów.

– Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Małgosia ma teraz więcej czasu dla córeczki. Zosia jest zachwycona, że mama jest częściej do jej dyspozycji – mówi nasz rozmówca. Socha jednak nie zamierza rezygnować z walki o tytuł ulubionej aktorki Polaków. Wróciła do teatru i gra w przedstawieniu „Polityka” w Teatrze 6. piętro.

– Małgośka wie, że teatr to podstawa dla aktora. Wierzy, że jeśli będzie pracować na scenie i nie straci kontaktu z publicznością, dostanie rolę, która pozwoli jej znów zawładnąć masową wyobraźnią – mówi jej znajomy.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Małgorzata Socha martwi się o swoją karierę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz