Małgorzata Socha lubi być kurą domową?!Małgosia Socha (36 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Gwiazda podkreśla, że ceni sobie rodzinny spokój i uwielbia być panią domu. Jej największą pasją jest gotowanie. – Piekę, gotuję, jestem po prostu taką. mamą, żoną – mówi nam Gosia. Aktorka właśnie spodziewa się drugiego dziecka, które przyjdzie na świat już pod koniec roku.

- Lubi pani gotować?

- Ja jestem osobą gotującą. Wystarczy zobaczyć mój Instagram, wrzucam tam swoje dania. Piekę, gotuję, jestem po prostu taką mamą, żoną, gotuję, żeby rodzinę wykarmić. Poza tym lubię to robić. Moja mama zawsze gotowała, gdy byłam mała, więc to jest u mnie takie naturalne. Lubię też dobrze zjeść…

- To może jakaś książka kulinarna?

- No, nie wiem. Spokojnie – jestem jeszcze młoda, mam nadzieję, że coś jeszcze w moim życiu się wydarzy. Może… Ale chyba mnie pani zainspirowała. To rzeczywiście byłby fajny pomysł, ale teraz wszyscy wydają książki.

- To może pani marzeniem jest otwarcie własnej restauracji?

- Żeby mieć restaurację, trzeba mieć na to czas. Fajna sprawa, ale ja dużo pracuję, spełniam się w pracy. Gotowanie jest moim hobby, a nie zawsze trzeba przekuć hobby na pracę, na sposób na życie, bo wtedy to już nie jest hobby, a teraz gotowanie mnie wycisza, daje mi satysfakcję.

- Pani lubi dobrze zjeść, a po sylwetce tego nie widać, jak pani to robi?

- Nie wiem. Ja naprawdę lubię dobrze zjeść, ale muszę się ograniczać, to jest nieustająca walka. Ciągłe wyrzeczenia, by nie zjeść za dużo. Jednego dnia jak sobie pofolguję, to drugiego jem trochę mniej. Dzisiaj sobie na coś pozwolę, to jutro muszę iść pobiegać. To chyba każda kobieta tak ma, takie coś za coś, ale nie jestem osobą, która by sobie narzucała rygor. Jak mam na coś ochotę, to to zjem, tylko wiem, że potem muszę odpracować.

Uwielbiam kuchnię Ewy Wachowicz, lubię kuchnię Mejdena Alana, tak tłusto gotuje, ale niestety pysznie. Lubię dania bezglutenowe, staram się też piec ciasta bezglutenowe. Zamiast mąki mielę sobie migdały, staram się kombinować. Uwielbiam czekoladę, jestem fanką, ale czarnej gorzkiej czekolady. Nie mogłabym bez niej żyć. Biała czekolada dla mnie nie istnieje, bo to według mnie sam tłuszcz i proszek.

- Co nowego zawodowo?

- Zaczynamy ósmy sezon “Przyjaciółek”, bo nic innego nie mogę robić do momentu, póki kręcimy “Przyjaciółki”. No i czas by mi na to nie pozwolił, by robić inne rzeczy. Czy będzie dziewiąta seria, nie wiadomo. Nie znam serialu 45-minutowego, żeby był ósmy sezon, to jest fenomen. Jestem z tego dumna.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Małgorzata Socha lubi być kurą domową?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz